Prepared Data (8.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Year
sk: Rok

en: Month
sk: Mesiac

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: unlimited
sk: neobmedzene

en: Activity
sk: Aktivita

en: Hour
sk: Hodina

en: Minute
sk: Minúta
