Prepared Data (8.x-1.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Year
tr: Yıl

en: Month
tr: Ay

en: Week
tr: Hafta

en: Day
tr: Gün

en: unlimited
tr: limitsiz

en: Activity
tr: Etkinlik

en: Hour
tr: Saat

en: Minute
tr: Dakika
