Prepared Data (8.x-1.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Year
eu: Urtea

en: Month
eu: Hilabetea

en: Week
eu: Astea

en: Day
eu: Eguna

en: Activity
eu: Aktibitate

en: Hour
eu: Ordu

en: Minute
eu: Minutu

en: Half hour
eu: Ordu erdia
