Prepared Data (8.x-1.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Year
ka: წელი

en: Month
ka: თვე

en: Day
ka: დღე

en: Hour
ka: საათი

en: Minute
ka: წუთი
