Prepared Data (8.x-1.0-alpha5) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Year
nl: Jaar

en: Month
nl: Maand

en: Day
nl: Dag

en: unlimited
nl: ongelimiteerd

en: Activity
nl: Activiteit

en: Hour
nl: Uur

en: Minute
nl: Minuut

en: Origin
nl: Oorsprong

en: Half hour
nl: Half uur
