Prepared Data (8.x-1.0-alpha6) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Year
gl: Ano

en: Month
gl: Mes

en: Week
gl: Semana

en: Day
gl: Día

en: unlimited
gl: Ilimitado

en: Hour
gl: Hora

en: Minute
gl: Minuto

en: Half hour
gl: Media hora
