Prepared Data (8.x-1.0-alpha6) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Year
ml: വര്‍ഷം

en: Month
ml: മാസം

en: Day
ml: ദിവസം

en: Minute
ml: മിനിറ്റ്
