Prepared Data (8.x-1.0-alpha6) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Year
nn: År

en: Month
nn: Månad

en: Week
nn: Veke

en: Day
nn: Dag

en: Hour
nn: Time

en: Minute
nn: Minutt
