Prepared Data (8.x-1.0-alpha6) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස

en: Hour
si: පැය

en: Minute
si: මිනිත්තු
