Prepared Data (8.x-1.0-alpha7) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Year
ar: السنة

en: Month
ar: بالشهر

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Day
ar: باليوم

en: unlimited
ar: غير محدود

en: Activity
ar: النشاط

en: Hour
ar: الساعة

en: Minute
ar: الدقيقة
