Prepared Data (8.x-1.0-alpha7) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Year
hy: Տարի

en: Month
hy: Ամիս

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր

en: Hour
hy: Ժամ

en: Minute
hy: Րոպե
