Prepared Data (8.x-1.0-alpha8) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Year
be: Год

en: Month
be: Месяц

en: Week
be: Тыдзень

en: Day
be: Дзень

en: unlimited
be: неабмежавана

en: Hour
be: Гадзіна

en: Minute
be: Хвіліна
