Prepared Data (8.x-1.0-alpha8) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Year
it: Anno

en: Month
it: Mese

en: Week
it: Settimana

en: Day
it: Giorno

en: unlimited
it: illimitati

en: Activity
it: Attività

en: Hour
it: Ora

en: Minute
it: Minuto

en: Origin
it: Origine
