Prepared Data (8.x-1.0-alpha8) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Year
sr: Година

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан

en: Hour
sr: Сат

en: Minute
sr: Минут
