Prepared Data (8.x-1.0-alpha9) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Year
az: İl

en: Month
az: Ay

en: Day
az: Gün

en: unlimited
az: limitsiz

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: Hour
az: Saat

en: Minute
az: Dəqiqə
