Prepared Data (8.x-1.0-alpha9) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Year
eo: Jaro

en: Month
eo: Monato

en: Day
eo: Tago

en: Hour
eo: Horo

en: Minute
eo: Minuto
