Prepared Data (8.x-1.0-alpha9) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Year
hu: Év

en: Month
hu: Hónap

en: Week
hu: Hét

en: Day
hu: Nap

en: unlimited
hu: korlátlan

en: Activity
hu: Tevékenység

en: Hour
hu: Óra

en: Minute
hu: Perc

en: Origin
hu: Kezdőpont

en: Four hours
hu: Négy óra

en: Eight hours
hu: Nyolc óra

en: Half hour
hu: Fél óra

en: @num times
hu: @num alkalommal
