Prepared Data (8.x-1.0-alpha9) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Year
my: နှစ်

en: Month
my: လ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Hour
my: နာရီ

en: Minute
my: မိနစ်
