Prepared Data (8.x-1.0-alpha9) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Year
oc: Annada

en: Month
oc: Mes

en: Day
oc: Jorn

en: unlimited
oc: illimitat

en: Activity
oc: Activitat

en: Hour
oc: Ora

en: Minute
oc: Minuta
