Prepared Data (8.x-1.0-alpha9) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Year
ps: کال

en: Month
ps: میاشت

en: Day
ps: ورځ

en: Activity
ps: چارندتیا

en: Hour
ps: ګړی

en: Minute
ps: دقيقه
