Prepared Data (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Year
el: Έτος

en: Month
el: Μήνας

en: Week
el: Εβδομάδα

en: Day
el: Ημέρα

en: unlimited
el: Απεριόριστο

en: Activity
el: Δραστηριότητα

en: Hour
el: Ώρα

en: Minute
el: Λεπτό
