Prepared Data (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Year
fa: سال

en: Month
fa: ماه

en: Day
fa: روز

en: unlimited
fa: نامحدود

en: Activity
fa: فعالیت

en: Hour
fa: ساعت

en: Minute
fa: دقیقه
