Prepared Data (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Year
hi: वर्ष

en: Month
hi: माह

en: Day
hi: दिन

en: unlimited
hi: असीमित

en: Activity
hi: गतिविधि

en: Hour
hi: घंटा

en: Minute
hi: मिनट
