Prepared Data (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Year
pt: Ano

en: Month
pt: Mês

en: Week
pt: Semana

en: Day
pt: Dia

en: unlimited
pt: ilimitado

en: Activity
pt: Atividade

en: Hour
pt: Hora

en: Minute
pt: Minuto

en: Half hour
pt: Meia hora
