Prepared Data (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Year
cs: Rok

en: Month
cs: Měsíc

en: Week
cs: Týden

en: Day
cs: Den

en: unlimited
cs: neomezené

en: Activity
cs: Aktivita

en: Hour
cs: Hodina

en: Minute
cs: Minuta

en: Half hour
cs: Půl hodiny
