Prepared Data (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Year
he: שנה

en: Month
he: חודש

en: Week
he: שבוע

en: Day
he: יום

en: unlimited
he: לא מוגבל

en: Activity
he: פעילות

en: Hour
he: שעה

en: Minute
he: דקות
