Prepared Data (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Year
pl: Rok

en: Month
pl: Miesiąc

en: Week
pl: Tydzień

en: Day
pl: Dzień

en: unlimited
pl: nieograniczony

en: Activity
pl: Aktywność

en: Hour
pl: Godzina

en: Minute
pl: Minuta

en: Origin
pl: Źródło

en: Half hour
pl: Pół godziny
