Prepared Data (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Content
te: సారము

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Month
te: నెల

en: Week
te: వారం

en: Day
te: రోజు

en: Hour
te: గంట

en: Minute
te: నిమిషం

en: Half hour
te: అర గంట
