Prepared Data (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Year
es: Año

en: Month
es: Mes

en: Week
es: Semana

en: Day
es: Día

en: unlimited
es: sin límite

en: Activity
es: Actividad

en: Hour
es: Hora

en: Minute
es: Minuto

en: Origin
es: Origen

en: Half hour
es: Media hora
