Prepared Data (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Year
gu: વર્ષ

en: Month
gu: મહિનો

en: Day
gu: દિવસ

en: Activity
gu: પ્રવૃત્તિ

en: Hour
gu: કલાક

en: Minute
gu: મિનિટ
