Prepared Data (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Content
id: Konten

en: Year
id: Tahun

en: Month
id: Bulan

en: Week
id: Pekan

en: Day
id: Hari

en: unlimited
id: Tidak terbatas

en: Activity
id: Aktifitas

en: Hour
id: Jam

en: Minute
id: Menit
