Prepared Data (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Year
vi: Năm

en: Month
vi: Tháng

en: Week
vi: Tuần

en: Day
vi: Ngày

en: unlimited
vi: không giới hạn

en: Hour
vi: Giờ

en: Minute
vi: Phút
