Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Basic
cs: Základní

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Template
cs: Šablona

en: Services
cs: Služby

en: Service
cs: Služba

en: Entity Type
cs: Typ entity
