Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Basic
el: Βασική

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών
