Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Settings
ja: 設定

en: Advanced
ja: 高度

en: Basic
ja: 基本

en: Save changes
ja: 変更を保存

en: Template
ja: テンプレート

en: Templates
ja: テンプレート

en: Services
ja: サービス

en: Service
ja: サービス

en: API Endpoint
ja: API エンドポイント
