Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: API Key
pl: Klucz API

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Template
pl: Szablon

en: Templates
pl: Szablony

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: Services
pl: Serwisy

en: - none -
pl: - brak -

en: Entity Type
pl: Typ encji
