Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Settings
pt: Definições

en: API Key
pt: Chave API

en: Advanced
pt: Avançado

en: Basic
pt: Básico

en: Save changes
pt: Guardar alterações

en: Templates
pt: Modelos

en: Timeout
pt: Tempo esgotado

en: Services
pt: Serviços

en: Service
pt: Serviço
