Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Settings
es: Configuración

en: API Key
es: Clave API

en: Advanced
es: Avanzado

en: Basic
es: Básico

en: Save changes
es: Guardar cambios

en: Template
es: Plantilla

en: Templates
es: Plantillas

en: Timeout
es: Tiempo de espera

en: Services
es: Servicios

en: Service
es: Servicio

en: - none -
es: - ninguno -

en: Entity Type
es: Tipo de entidad
