Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Basic
fi: Perusasetukset

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Templates
fi: Mallinteet

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu

en: Services
fi: Palvelut
