Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Settings
fr: Paramètres

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Advanced
fr: Avancé

en: Basic
fr: Basique

en: Save changes
fr: Enregistrer les modifications

en: Template
fr: Gabarit

en: Templates
fr: Modèles

en: Timeout
fr: Temps limite

en: - none -
fr: - aucun -

en: Entity Type
fr: Type d'entité
