Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Basic
id: Dasar

en: Save changes
id: Simpan perubahan

en: Templates
id: Templat

en: Services
id: Layanan
