Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Advanced
jv: Mahir

en: Basic
jv: Dasar

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané
