Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Settings
nl: Instellingen

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Basic
nl: Basis

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Timeout
nl: Time-out

en: Services
nl: Diensten

en: - none -
nl: - geen -

en: Entity Type
nl: Entiteitstype
