Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Settings
ru: Настройки

en: API Key
ru: Ключ API

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Basic
ru: Основное

en: Save changes
ru: Сохранить изменения

en: Template
ru: Шаблон

en: Templates
ru: Шаблоны

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: Services
ru: Службы

en: - none -
ru: - не указано -

en: Entity Type
ru: Тип сущности
