Presto! - Drupal 8 Starter Kit with Commerce Integration (8.x-1.0) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Search
br: Enklask

en: Picture
br: Skeudenn

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had

en: Tools
br: Ostilhoù

en: Editor
br: Embanner

en: Administrator
br: Melestrer

en: About
br: Diwar-benn
