Presto! - Drupal 8 Starter Kit with Commerce Integration (8.x-1.1-rc3) - en to gu translation catalogue (32 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Article
gu: લેખ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: On
gu: ચાલુ

en: Search
gu: શોધ

en: Link
gu: કડી

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Help
gu: મદદ

en: True
gu: સાચું

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Other
gu: અન્ય

en: Online
gu: ઉપલબ્ધ

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Tools
gu: સાધનો

en: Left
gu: ડાબે

en: Standard
gu: પ્રમાણભૂત

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Administrator
gu: સંચાલક

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: About
gu: વિશે

en: 1
gu: ૧

en: Save and continue
gu: સંગ્રહો અને આગળ વધો

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
