Presto! - Drupal 8 Starter Kit with Commerce Integration (8.x-1.1-rc3) - en to lt translation catalogue (84 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Article
lt: Straipsnis

en: Articles
lt: Straipsniai

en: Comments
lt: Komentarai

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Icon
lt: Piktograma

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: User
lt: Narys

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Off
lt: Išjungta

en: Comment
lt: Komentaras

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Add to cart
lt: Į krepšelį

en: Other
lt: Kiti

en: User login
lt: Nariams

en: Online
lt: Įjungta

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Caption
lt: Antraštė

en: Left
lt: Kairė

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: Standard
lt: Standartinis

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Image with link
lt: Vaizdas su nuorodą

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: About
lt: Apie

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Flat rate
lt: Vienodas mokestis

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Your virtual face or picture.
lt: Jūsų virtualus veidas ar paveikslėlis.

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: All content
lt: Visas turinys

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lt: Naudokite <em>straipsnį</em> turiniui kuriam svarbus laikas; tokiam kaip naujienos, spaudos pranešimai ar tiklaraščio įrašai.

en: Update URL alias
lt: Atnaujintas URL pervadinimas

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Wide
lt: Platus

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Default comments
lt: Įprasti komentarai

en: Allows commenting on content
lt: Suteikia galimybę komentuoti turinį

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,

en: Website feedback
lt: Svetainės atsiliepimai

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
lt: Įveskite kableliu atskirtą sąrašą. Pavyzdžiui: Vilnius, Naujoji Akmenė, "Klivlendas, Ohajas"

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML

en: Max 1300x1300
lt: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lt: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lt: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lt: Maks. 650x650

en: Narrow
lt: Siauras
