Presto! - Drupal 8 Starter Kit with Commerce Integration (8.x-1.1-rc4) - en to et translation catalogue (95 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Article
et: Artikkel

en: Articles
et: Artiklid

en: Comments
et: Kommentaarid

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Preview
et: Eelvaade

en: Help
et: Abi

en: True
et: Tõene

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Icon
et: Ikoon

en: Picture
et: Pilt

en: User
et: Kasutaja

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Off
et: Väljas

en: Comment
et: Kommentaar

en: Published
et: Avaldatud

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Node Title
et: Sisu pealkiri

en: Media
et: Meedia

en: Add to cart
et: Lisa ostukorvi

en: Desc
et: Kahanev

en: Other
et: Muu

en: User login
et: Sisenemine

en: Online
et: Võrgus

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Tools
et: Tööriistad

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: in
et: hulgas

en: Caption
et: Pealkiri

en: Left
et: Vasakul

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.

en: Standard
et: Standardne

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Tabs
et: Sakid

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Apply
et: Rakenda

en: Editor
et: Redaktor

en: Authenticated user
et: Autenditud kasutaja

en: Administrator
et: Haldur

en: Offset
et: Nihe

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: About
et: Programmist

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Flat rate
et: Ühtlane määr

en: Meta tags
et: Metasildid

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Your virtual face or picture.
et: Sinu virtuaalne nägu või pilt.

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: All content
et: Kõik sisu

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Full content
et: Kogu sisu

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
et: <em>Artikleid</em> kasutatakse aeguva sisu jaoks nagu uudised, pressiteated või blogi sissekanded.

en: Update URL alias
et: Uuenda URLi alias

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Wide
et: Lai

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Default comments
et: Vaikimisi kommentaarid

en: Allows commenting on content
et: Võimaldab sisu kommenteerida

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.

en: Website feedback
et: Veebilehe tagasiside

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
et: Sisesta komadega eraldatud nimekiri. Näiteks: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML

en: Narrow
et: Kitsas

en: Entity browser
et: Olemi lehitseja
