Presto! - Drupal 8 Starter Kit with Commerce Integration (8.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (88 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Article
sk: Článok

en: Articles
sk: Články

en: Comments
sk: Komentáre

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Preview
sk: Náhľad

en: Help
sk: Pomoc

en: True
sk: Pravda

en: Default
sk: Predvolené

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Icon
sk: Ikona

en: Picture
sk: Obrázok

en: User
sk: Používateľ

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Block
sk: Blok

en: Off
sk: Vypnúť

en: Comment
sk: Komentár

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Centered
sk: Na stred

en: Media
sk: Médiá

en: Add to cart
sk: Pridať do košíka

en: Desc
sk: Zostupne

en: Other
sk: Ostatné

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Tools
sk: Nástroje

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Caption
sk: Popis

en: Left
sk: Vľavo

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: Filter by status
sk: Filtrovať podľa stavu

en: Cart
sk: Košík

en: Standard
sk: Štandardná

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Tabs
sk: Záložky

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Apply
sk: Použiť

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Image with link
sk: Obrázok s odkazom

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Offset
sk: Ofset

en: Text only
sk: Iba text

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: About
sk: Informácie o

en: Icon and Text
sk: Ikony a text

en: Flat rate
sk: Jednotná sadzba

en: Meta tags
sk: Meta tagy

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: All content
sk: Všetok obsah

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Full content
sk: Celý obsah

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sk: Použite <em>články</em> pre časovo obmedzený obsah ako sú novinky, tlačové správy či blogové príspevky.

en: Update URL alias
sk: Aktualizovať URL alias

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Wide
sk: Široký

en: Order items
sk: Položky objednávky

en: Toggle navigation
sk: Prepnúť navigáciu

en: Default comments
sk: Predvolené komentáre

en: Allows commenting on content
sk: Povoliť komentovanie obsahu

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Website feedback
sk: Spätná väzba

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
sk: Zadajte zoznam oddelený čiarkou. Napríklad: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: Narrow
sk: Úzky

en: Add to Cart Form
sk: Formulár Pridať do košíka
