Presto! - Drupal 8 Starter Kit with Commerce Integration (8.x-2.0-beta2) - en to gl translation catalogue (82 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Article
gl: Artigo

en: Articles
gl: Artigos

en: Comments
gl: Comentarios

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Preview
gl: Vista previa

en: Help
gl: Axuda

en: True
gl: Verdadeiro

en: Default
gl: Predeterminado

en: Summary
gl: Resumo

en: Icon
gl: Icona

en: Picture
gl: Imaxe

en: User
gl: Usuario/a

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Block
gl: Bloque

en: Off
gl: Desactivado

en: Comment
gl: Comentario

en: Published
gl: Publicado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Node Title
gl: Título do Nodo.

en: Media
gl: Medios

en: Add to cart
gl: Engadir ao carro

en: Other
gl: Outro

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Online
gl: Conectado

en: Provider
gl: Proveedor

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: in
gl: en

en: Caption
gl: Lenda

en: Left
gl: Esquerda

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.

en: Cart
gl: Cesta da compra

en: Standard
gl: Estándar

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Authenticated user
gl: Usuario autenticado

en: Administrator
gl: Administrador

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Text only
gl: So texto

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: About
gl: Información

en: Icon and Text
gl: Icona e Texto

en: Image Browser
gl: Explorador de imaxes

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Full content
gl: Contido completo

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
gl: Use etiquetas para agrupar artigos sobre temas semellantes en categorías.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
gl: Empregue <em>artigos</em> para tipos de contidos que dependan da data e hora coma novas, artigos de prensa ou entradas de blogs.

en: Update URL alias
gl: Actualizar alias da URL

en: Wide
gl: Ancho

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Contact block
gl: Bloque de contacto

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Basic HTML
gl: HTML básico

en: Narrow
gl: Estreito
